Lekcje i nauka rysowania online od podstaw – interaktywne kursy rysunku online

Akademia Rysunku to kreatywna pracownia udostępniająca ofertę usług, będących odpowiedzią na potrzeby współczesnych miłośników sztuki i osób, które chcą rozwinąć swoją pasję. Jedną z nich, cieszącą się dużym zainteresowaniem, jest nauka rysowania online, która pozwala poznawać najważniejsze podstawy i zasady rysunku bez wychodzenia z domu! Prezentowana przez nas oferta kursów skierowana jest do osób w każdym wieku, począwszy od dzieci, po młodzież i dorosłych. Nasze lekcje rysunku online zostały precyzyjnie dostosowane pod potrzeby i umiejętności m.in. osób początkujących. W pracowni Akademia Rysunku stawiamy na łączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną, co pozwala uzyskać najlepsze efekty. Nauka rysunku online odbywa się w sposób prosty, zrozumiały i dokładny, tak by zdobywane umiejętności były łatwo przyswajalne i zapamiętywane przez kursanta.

Wygodna nauka online – gdziekolwiek jesteś!

Prezentowane przez nas całoroczne lekcje rysunku online podzielone zostały na interaktywne (moduły-10) , skupiające się na różnych technikach malowania oraz rysowania. Również ofercie Akademii Rysunku są specjalistyczne kursy m.in. kurs: „Suchy pastel podstawowy”, który pozwala odkryć niezwykłe możliwości tradycyjnych pasteli. Nauka rysunku od podstaw online skierowana została głównie do dzieci i nastolatków, które pragną odkryć podstawy warsztatowe w danej technice. Dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z pędzlem, polecamy „Naukę malowania akwarelami online”, która skupia się na tajnikach jednej z najpiękniejszych technik malowania – malowania akwarelą. Lekcje online poziom zaawansowany dostosowane zostały również do bardziej doświadczonych osób, które chciałyby rozwijać swoje umiejętności artystyczne w sposób prosty i przyjemny. Dodatkowo posiadamy także kurs dla fanów miejskiego, szkicowego malowania, w którym liczy się staranność, dokładność i precyzja. ”Kurs rysunku online perspektywa – Urban Sketching” to nie lada gratka dla największych miłośników połączenia rysunku architektonicznego z artystycznym.

Nauka rysunku online dla początkujących w każdym wieku!

Oferowane przez nas kursy to nauka od podstaw, dostosowana do potrzeb klientów w każdym wieku. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy zarówno dzieci, jak i nastolatków czy osoby dorosłe. Lekcje online dzielone są na grupy wiekowe, gdzie podejmowane są zupełnie inne sposoby nauczania. Pierwsza z nich skupia się na najmłodszych w wieku 7-10 lat, druga do 16 lat, natomiast trzecia to kurs przeznaczony dla osób dorosłych. Nauka rysunku dla początkujących online odbywa się w sposób kreatywny i pomysłowy, który pozwala nie tylko na zdobycie nowych umiejętności, ale również rozwinięcie kreatywności. Dla najmłodszych to doskonała okazja na odnalezienie prawdziwego hobby, dla osób dorosłych natomiast to świetny sposób na spełnienie marzeń o tworzeniu własnych dzieł sztuki i przyjemne spędzenie wolnego czasu.