ZAPISZ SIĘ NA KURS!

Kurs podstawowy rysunkowo malarski

 

Ile trwają zajęcia? 90 min

Ile razy w tygodniu? 1

Ile razy w miesiącu? 4

Ilu jest uczestników? od 4 do 8 osób

ILE KOSZTUJE KURS PODSTAWOWY?                     250 zł za miesiąc

                                                                                                    700 zł za trzy miesiące

                                                                                                         80 zł  pojedyncze zajęcia 

 

Kto zapewnia materiały?

w opisie modułu macie państwo wyszczególnione narzędzia jakie będą potrzebne do realizacji programu online, które należy zakupić.

Co jest potrzebne?

Stabilne połączenie internetowe, laptop lub tel komórkowy z włączoną opcją dźwięku i kamery, narzędzie rysunkowe i malarskie.

 

Zajęcia prowadzone są na platformie zoom. Nasz specjalista zadzwoni do państwa przed pierwszymi zajęciami aby sprawdzić jakość połączenia internetowego oraz nauczyć obsługi tego systemu.

zajęcia online z rysunku rozpoczynamy zawsze punktualnie i również o wyznaczonej godzinie kończymy

jeśli nie będziecie państwo mogli uczestniczyć w danym w zajęciach z powodu choroby lub innych okoliczności otrzymacie od nas nagranie zajęć na których was nie było

wszystkie zajęcia są nagrywane dla bezpieczeństwa uczestników kursu

na zajęciach nowy moduł rozpoczynamy zawsze od ćwiczeń wprowadzających daną technikę i omawiamy temat główny, który będzie realizowany w danym miesiącu. Pracujemy zgodnie z programem przedstawionym w modułach, na każdy miesiąc.

 

KURS PODSTAWOWY

KURS PODSTAWOWY dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Co oznacza Art Journal?

Są to malarskie notatki, dotyczące historii naszego życia, lub malarskie zapiski ważnych dla nas maksym czy wydarzeń. Wykorzystujemy w tej technice wszystkie nasze umiejętności rysunkowe, malarskie, fotograficzne. Zapisujemy pomysły do przyszłej realizacji na obrazach. Ta technika pozwala pracować nam zawsze i wszędzie. zarówno kredkami jak i farbami czy tuszami , albo pisakami. Łączy w sobie wszystkie zdobyte umiejętności rysunkowo malarskie. Zawsze możemy mieć ze sobą szkicownik i notować na bieżąco ważne dla nas przemyślenia, obrazy, sytuacje.

Dla kogo jest ten kurs?

dzieci starsze od 12 roku życia, młodzież, dorośli

Kurs ten jest przeznaczony dla osób, które w domu wykazują się niezwykłą kreatywnością i zawsze potrafią zrobić coś z niczego. Jednocześnie nie lubią nic wyrzucać , a ich dom zalegają tysiące przydasi. Wsparciem dla Art Journalingu jest zainteresowanie tych osób takimi technikami jak decoupage, card making, scrapbooking.

Czego się nauczymy?

Zbieramy w tym kursie wiedzę z różnych dziedzin. Rysujemy hiperrealistyczne przedmioty, owoce. Uczymy się zasad poprawnej kompozycji. Dostajemy mnóstwo technicznych wskazówek na temat współczesnych materiałów malarskich jak tusze alkoholowe, pracujemy na gelly plate.

Ile trwa kurs?

Kurs rozpisany jest na 3 moduły podstawowe oraz 3 moduły zaawansowane. Można kupować pojedyncze moduły.

 

Kurs trwa od września do czerwca,startujemy po zebraniu 4 osób w grupie, można kupować kolejne , miesięczne moduły, lub wybrać opcje trzymiesięczną lub zdecydować się na pojedyncze. Nasze kursy są prowadzone na platformie Zoom.

Nasz specjalista skontaktuje się z Państwem przed pierwszymi zajęciami, aby pomóc zalogować się pierwszy raz do systemu.

Wymagania sprzętowe, połączenie z internetem, laptop, lub telefon komórkowy, z pozwoleniem na używanie kamery. W trakcie zajęć prosimy uczestników o włączenie kamery, ponieważ bez niej, nie jesteśmy wstanie zobaczyć prac ani przeprowadzić korekty. Zajęcia są nagrywane, dla bezpieczeństwa uczestników i w razie nieobecności udostępniane , aby uczestnik miał możliwość skorzystania z nich.

Jakie są potrzebne materiały?

Art Journal jest kursem , który wymaga sporo materiałów, które nie są na co dzień używane w domu. Dlatego, mamy dla Państwa w modułach rozpisane potrzebne narzędzia do poszczególnych zajęć. Będzie je można zamówić u nas , jeśli nie macie dostępu do sklepów rękodzielniczych.

 

 

Kiedy? w piątek

O której ? 18,00

Ile trwa? 90 min

Kiedy się rozpoczyna? po zebraniu przynajmniej 4 osób w grupie, startujemy w październiku

Jakie są poziomy? podstawowy 3 moduły i zaawansowany 3 moduły

 

Aby zarezerwować termin prosimy o kontakt telefoniczny: 604 164 200 lub złożenie zapytania poprzez formularz – https://akademiarysunku.pl/informacje/kontakt/