ZAPISZ SIĘ NA KURS!

Dla kogo jest ten kurs?

Jeśli jesteś nastolatkiem, który chce poznać nową technikę malarską, ma już podstawy rysunku i malarstwa jak to się mówi w małym palcu – to ten kurs jest dla Ciebie. Na poziomie podstawowym, nauczymy Cię poprawnego posługiwania się pastelami, odzwierciedlania różnych powierzchni i struktur.  Zapoznamy z zasadami malowania hiperrealistycznych owoców i zwierząt . poprowadzimy Cię również przez malowanie i komponowanie krajobrazów. Pastela to wspaniała technika malarska, niezwykle spektakularna  i efektowna. Jeśli polubisz dotyk pasteli na papierze, to będzie to już miłość do końca życia.

Jeśli jesteś osobą dorosłą, która całe życie marzyła o malowania obrazów, ale do tej pory nie było na to przestrzeni a miłość do malarstwa i rysunku pozostała, to jesteśmy bardzo dobrym miejscem aby z nami zacząć poznawać wszystkie tajniki malarstwa i rozpocząć budowanie swojego malarskiego imperium. W tym kursie, zapoznamy Cię z tajnikami tworzenia obrazów suchym pastelem. potrzebujemy na tym kursie abyś już miał nieco obycia z podstawami rysunku. 

“Malowanie pastelami-kurs podstawowy” to propozycja dla osób z małym lub zerowym doświadczeniem w technice pasteli. Celem jest poznanie i praktyczne nauczenie podstaw warsztatowych na poziomie umożliwiającym dalsze, samodzielne i świadome posługiwanie się tą techniką tak kochaną przez Wyspiańskiego, Wyczółkowskiego i innych wybitnych malarzy okresu Młodej Polski.

 

Co potrzebujesz do tego kursu?

ołówek, gumka, gumka chlebowa, suche pastele artystyczne, papier, blok do suchych pasteli – ważne aby był dobrej jakości,wiszer – narzędzie służące do osłabiania, zmiękczania i rozmazywania kreski w rysunku węglem lub suchą pastelą, pozwalając na uzyskanie efektu zamglenia lub rozmycia

Jak prowadzimy nasze kursy?

Nasze kursy są prowadzone na platformie Zoom, nasz specjalista skontaktuje się z Państwem przed pierwszymi zajęciami, aby pomóc zalogować się pierwszy raz do systemu.

Wymagania sprzętowe?

Wymagania sprzętowe,  połączenie z internetem, laptop, lub telefon komórkowy, z pozwoleniem na używanie kamery. W trakcie zajęć prosimy uczestników o włączenie kamery, ponieważ bez niej, nie jesteśmy wstanie zobaczyć prac ani przeprowadzić korekty.  Zajęcia są nagrywane, dla bezpieczeństwa uczestników i w razie nieobecności udostępniane , aby uczestnik miał możliwość skorzystania z nich nawet wtedy kiedy nie mógł być obecny.

 

 

Kurs podstawowy: suchy pastelsucha-pastela-zajecia-z-rysunku-akademia-rysunku-w-poznan

Ile trwają zajęcia?                               60 min

Ile razy w tygodniu?                           1 ( w każdy poniedziałek o 18:30)

Ile razy w miesiącu?                          4

Ilu jest uczestników?                         od 4 do 8 osób

Co jest potrzebne?

Stabilne połączenie internetowe, laptop lub tel komórkowy z włączoną opcją dźwięku i kamery, narzędzia rysunkowe – suchy pastel.

 Na jakiej platformie się spotykamy?

Zajęcia prowadzone są na platformie zoom. Nasz specjalista skontaktuje się z państwem przed pierwszymi zajęciami. 

Na zajęciach  nowy moduł rozpoczynamy zawsze od ćwiczeń wprowadzających daną technikę i omawiamy temat główny, który będzie realizowany w danym miesiącu. Pracujemy zgodnie z programem przedstawionym w modułach, na każdy miesiąc.

[ntt_class cat=”170″ limit=”9″ orderby=”open_date”] 

ILE KOSZTUJE KURS PODSTAWOWY?          250 zł za miesiąc

                                                                          700 zł za trzy miesiące

Koszt kursu  jest podzielony na miesięczne moduły. Można kupić poszczególne , wybrane moduły, lub zakupić cały kurs podstawowy i kontynuować go jako kurs zaawansowany a później mistrzowski.