O Akademii Rysunku

Akademia Rysunku już od dwudziestu lat rozwija w swoich uczniach pasję w malowaniu i rysowaniu ! Posiadamy odpowiednio przystosowane oraz wyposażone pracownie, a nasi nauczyciele to nie tylko znani artyści, ale też wspaniali nauczyciele sztuki. Wyspecjalizowaliśmy się w uczeniu rysunku i malarstwa dzieci oraz młodzieży, a także prowadzimy roczne kursy malarstwa i rysunku dla osób dorosłych.

Od dwóch lat, metodą IDS® Interactive Drawing System uczymy sztuki poprzez sieć internetową, na żywo w pełnym kontakcie z nauczycielem oraz innymi uczestnikami lekcji. Pracujemy w czasie realnym, robimy korekty, a wyniki naszej pracy , tak jak dzieła naszych kursantów są spektakularne.

Nie czekaj i zapisz się do naszej Akademii Rysunku!

O Akademii Rysunku

Akademia Rysunku już od dwudziestu  lat rozwija w swoich uczniach pasję w malowaniu i rysowaniu ! Posiadamy odpowiednio przystosowane oraz wyposażone pracownie, a nasi nauczyciele to nie tylko znani artyści, ale też wspaniali nauczyciele sztuki. Wyspecjalizowaliśmy się w uczeniu rysunku i malarstwa dzieci oraz młodzieży, a także prowadzimy roczne kursy malarstwa i rysunku dla osób dorosłych.

Od dwóch lat , metodą IDS®, Interactive Drawing System, uczymy sztuki poprzez sieć internetową, na żywo w pełnym kontakcie z nauczycielem oraz innymi uczestnikami lekcji. Pracujemy w czasie realnym, robimy korekty, a wyniki naszej pracy , tak jak dzieła naszych kursantów są spektakularne. 

Nie czekaj i zapisz się  do naszej Akademii Rysunku!

Zobacz nasz przykładowy film!

Dlaczego my?

Dlaczego warto wybrać lekcje online z rysunku i malarstwa w Akademii Rysunku?

Przede wszystkim, łączymy tradycję z nowoczesnością. Posiadamy bogatą, dwudziestoletnią historię w dziedzinie sztuki, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość nauczania rysunku i malarstwa.

Nasza oferta kursów jest szeroka i dostosowana do wszystkich grup wiekowych.

Co nas wyróżnia?

Stawiamy na innowacyjność dzięki metodzie IDS® Interactive Drawing System. Ta metoda umożliwia interaktywne nauki online przy jednoczesnym zachowaniu relacji z nauczycielem i całą grupą[2]. Nasze podejście do edukacji nie tylko skutkuje doskonałymi efektami, ale także satysfakcją uczniów. Chcesz rozwijać swoją pasję w rysunku i malarstwie? Dołącz do naszej społeczności artystycznej!