Zbliżają się urodziny, a kolejny kubek czy książka wydają się już nieco wtórnym pomysłem? A może chcesz samemu sobie sprawić przyjemność i spróbować w sił w twórczości? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedź brzmiała: tak, to warto zainteresować się kursem rysunku czy malowania, bowiem z pewnością będzie to dobrze spożytkowany czas, a może przyczynić się do odkrycia lub rozwoju życiowej pasji!

Dlaczego warto wykupić lekcje rysunku dla bliskiej osoby?

Kurs rysunku przez Internet lub stacjonarny to fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka lub nastolatka, zwłaszcza jeśli zauważymy, że pociecha przejawia zainteresowanie plastyką.

O twórczych zapędach może świadczyć fakt, że latorośl np. często siedzi i szkicuje lub rysuje kredkami, farbami czy też nawet zajmuje się rękodziełem (w podstawowej formie może być to lepienie z plasteliny).

Oczywiście zajęcia rysunku, mogą też być remedium na zapoznanie się lub doskonalenie danej techniki. W naszej ofercie znajdują się kursy rysunku mangi, pracy z promarkerami, czyli profesjonalnymi markerami dla ilustratorów, posługiwania się pisakami akwarelowymi, tuszem wodorozpuszczalnym czy też tuszami alkoholowymi. Na naszych kursach przede wszystkim skupiamy się na tym, by uczestnik wiedział, jak w przyszłości samemu dojść do tego, by jego prace prezentowały się coraz lepiej. Uzyskujemy to dzięki stałym konsultacjom na każdym etapie powstawania dzieła lub prac malarskich lub projektowych.

Największym atutem kursu rysunku jest to, że fizycznie widać wyniki jego ukończenia, bowiem zawsze później rysunek oprawić i powiesić, a później zaprezentować swoim najbliższym. Oprócz tego kurs otwiera wiele możliwości – na podstawie zdobytej wiedzy i umiejętności uczestnik będzie mógł sam eksperymentować z nowymi dziełami, co zapewni mu spędzenie kolejnych wielu godzin na twórczości.

Podsumowując: kurs rysunku przez Internet lub też w stacjonarnym trybie nauki z pewnością doskonale nada się na prezent zarówno dla dziecka, nastolatka, jak i osoby dorosłej, gdyż:

  • dzięki niemu zdobywamy nowe umiejętności, które można szlifować praktycznie wszędzie,
  • pozwala rozwijać pasje naszych bliskich, którzy już mieli styczność ze sztuką,
  • zwiększa szansę dostania się na wymarzone studia.


popularne jest u nas kupowanie na komunię lub urodziny karnetów na 8 zajęciowe lekcje rysunku dla dzieci, oraz kurs internetowy w wirtualnej klasie składający się z 10 lekcji.

Zapraszamy serdecznie do zapisów na kursy rysunku online lub też zajęcia stacjonarne, które odbywają się w siedzibie naszej Akademii!