malowanie-online-z-akademia-rysunku

koliber-akwarela-zajecia-online-z-rysunkuKurs online rysunku i malarstwa podstawowy

 

Ile trwają zajęcia?                                            60 min

Ile razy w tygodniu?                                        1

Ile razy w miesiącu?                                        4

Ilu jest uczestników?                                      od 4 do 8 osób

ILE KOSZTUJE KURS PODSTAWOWY?                     250 zł za miesiąc

                                                                                                    700 zł za trzy miesiące

                                                                                                         80    zł  pojedyncze zajęcia 

 

Kto zapewnia materiały?

w opisie modułu macie państwo wyszczególnione narzędzia jakie będą potrzebne do realizacji programu online, które należy zakupić.

Co jest potrzebne?

Stabilne połączenie internetowe, laptop lub tel komórkowy z włączoną opcją dźwięku i kamery, narzędzie rysunkowe i malarskie.

 

Zajęcia prowadzone są na platformie Zoom. Nasz specjalista będzie się kontaktować przed pierwszymi zajęciami, aby sprawdzić jakość połączenia internetowego oraz nauczyć obsługi tego systemu.

zajęcia online z rysunku rozpoczynamy zawsze punktualnie i również o wyznaczonej godzinie kończymy

jeśli nie będziecie państwo mogli uczestniczyć w danym w zajęciach z powodu choroby lub innych okoliczności otrzymacie od nas nagranie zajęć na których was nie było

wszystkie zajęcia są nagrywane dla bezpieczeństwa uczestników kursu.

na zajęciach nowy moduł rozpoczynamy zawsze od ćwiczeń wprowadzających daną technikę i omawiamy temat główny, który będzie realizowany w danym miesiącu. Pracujemy zgodnie z programem przedstawionym w modułach, na każdy miesiąc.

Nauka rysunku od podstaw online

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest podzielony na 3 grupy wiekowe, dzieci 7-10 lat, dzieci w wieku 10-16 lat oraz grupy dla dorosłych.

Kurs ten jest przeznaczony dla dzieci, które w domu wykazują się niezwykłą kreatywnością i zawsze potrafią sobie znaleźć kawałek kartki z zeszytu aby zanotować swoje rysunkowe spostrzeżenia. Jeśli jeszcze do tego prace wyróżniają się spośród rówieśników, starannością, brakiem schematów to nasza akademia rysunku jest właściwym miejscem na rozwój talentu dziecka.

Jeśli jesteś nastolatkiem a twoje marzenia błądzą wokół szkół artystycznych, lub architektonicznych, to z całą pewnością nasze zajęcia online z rysunku i malarstwa przybliżą Cię do zdania w przyszłości na wymarzone studia. Ćwiczenia rysunkowe, szkice malarskie, wprowadzenie do perspektywy , to wszystko zawarte jest w naszym rocznym kursie online.

Jeśli jesteś osobą dorosłą, która całe życie marzyła o malowania obrazów, ale do tej pory nie było na to przestrzeni a miłość do malarstwa i rysunku pozostała, to jesteśmy bardzo dobrym miejscem aby z nami zacząć poznawać wszystkie tajniki malarstwa i rozpocząć budowanie swojego malarskiego imperium.

Kurs trwa od września do czerwca, można kupować kolejne , miesięczne moduły, lub wybrać opcje trzymiesięczną lub zdecydować się na pojedyncze. Nasze kursy są prowadzone na platformie Zoom, nasz specjalista skontaktuje się z Państwem przed pierwszymi zajęciami, aby pomóc zalogować się pierwszy raz do systemu.

Wymagania sprzętowe to połączenie z internetem, laptop, lub telefon komórkowy, z pozwoleniem na używanie kamery. W trakcie zajęć prosimy uczestników o włączenie kamery, ponieważ bez niej, nie jesteśmy wstanie zobaczyć prac ani przeprowadzić korekty. Zajęcia są nagrywane, dla bezpieczeństwa uczestników i w razie nieobecności udostępniane , aby uczestnik miał możliwość skorzystania z nich.

 

Plan kursu

Plan kursu jest  rozpisany na pracę przez 10 miesięcy. Jego konstrukcja pozwala uczestnikowi naszych warsztatów, zapoznać się z wieloma technikami rysunkowymi oraz malarskim. W każdym miesiącu zmieniamy również temat podstawowy zajęć tak, aby poszerzać umiejętności rysunkowe oraz malarskie naszych uczniów.  Ponieważ w  trakcie roku szkolnego powstają nowe grupy,  takie grupy zaczynają pracę od pierwszego modułu , naszego rocznego kursu.

 

wrzesień

RYSUNEK- MARTWA NATURA, OŁÓWEK, ĆWICZENIA

październik

PODSTAWOWE BRYŁY, ŚWIATŁOCIEŃ , OŁÓWEK, TUSZE , BIAŁA KREDKA

listopad

KRAJOBRAZ – WPROWADZENIE PERSPEKTYWY, AKWARELA, PISAKI

grudzień

WPROWADZENIE DO RYSOWANIA POSTACI, KREDKI, KREDKI AKWARELOWE

styczeń

PTAK. MALUJEMY PIÓRA, SKRZYDŁA, PTAKI DZIENNE – EGZOTYCZNE ORAZ PTAKI NOCNE- SOWY

luty

MALUJEMY,RYSUJEMY -ZWIERZĘTA, ROGI, FUTRO , ŁAPY A POTEM ZWIERZĘTA DOMOWE ORAZ TE DZIKIE 

marzec

RYSUJEMY , MALUJEMY SUCHA PASTEL, HIPERREALISTYCZNE OWOCE

kwiecień

SZKICE POSTACI W RUCHU, SZKICE ELEMENTÓW CIAŁA, GŁOWA, PORTRET

maj

RYSUNEK FANTASY SMOKI, GRYFY, POTWORY , PISAKI, TUSZE

czerwiec

MALUJEMY AKWARELAMI ORAZ RYSUJEMY KRADKAMI KOPIE WIELKICH MISTRZÓW MALARSTWA

 

Galeria prac dzieci 7-10

galeria ćwiczenia rysunkowo – malarskie