PROWADZĄCA: P. KINGA

TERMINY: 28.06.2021r. – 02.07.2021r. oraz 12.07.2021r. – 15.07.2021r.

GODZINY ZAJĘĆ: 10:00 – 12:15 lub 16:00 – 18:15

TEMAT: OD CHRZĄSZCZA W DZIEŃ PARNY AŻ DO LEŚNEJ SARNY

DLA KOGO?

Dla dzieci 8-11 lat, które rysują dla siebie w domu, poziom podstawowy, zapoznanie z technikami rysunkowymi i malarskimi, dostępny dla każdego , kto lubi rysować i malować. 

OPIS PLENERU:

Zapraszamy na akwarelową podróż po magicznym ogrodzie, poznamy rośliny i zwierzęta, jakie możemy znaleźć w ogrodzie latem. Zwierzęta, jakim się przyjrzymy, to między innymi chrząszcz (skupimy się tu na metalicznym połysku pancerza), krzyżodziób, ptak pod ochroną o niesamowitym ceglasto czerwonym kolorze i zakrzywionym dziobie w otoczeniu drzew iglastych czy też tytułowej sarnie kryjącej się w wysokich trawach. Namalujemy także piękne drobnolistne paprocie na kamiennych zboczach oraz byliny w złocistych kolorach. To wszystko zostanie połączone w niesamowity obraz letniego, wyśnionego, ogrodu.

akwarela-sarny-kinga-wika-w-akademia-rysunku-agnieszki-opala      

Motywy realizowane na tym plenerze malarskim to m.in.:

  • Chrząszcz
  • Krzyżodziób
  • Sarna
  • Byliny astrowate
  • Paprocie
  • Kolorowe dmuchawce

Informujemy też, że nauczyciel pracując w grupie może zmieniać tematy i modyfikować dostosowując do poziomu reprezentowanego przez grupę.

POTRZEBNE MATERIAŁY:

Akwarele, gumka w ołówku, kilka rodzajów pędzli różnej grubości, papier akwarelowy, ołówek HB, biały tusz lub biały akryl, tubka, czarny cienkopis, kolorowe kredki

W przypadku braku odpowiednich materiałów oferujemy paczkę ze wszelkimi niezbędnymi narzędziami, która zostanie wysłana paczkomatem. Więcej informacji: 604 164 200.

ZDJĘCIA Z ZIMOWEGO PLENERU ONLINE

MALOWANIE-LAKI-AKWARELE-DLA-DZIECI feniks-akwarela-na-zajeciach-oonline  biedronka-na-lekcji-online-z-rysunku