Mamy w naszej szkole jedną magiczną pracownie jest to pracownia rękodzieła artystycznego,

która to potrafi przekształcić rzeczy zwykłe , codziennego użytku w  magiczne dzieła sztuki. Ta pracownia podzielona jest na zajęcia dla dzieci oraz na zajęcia dla dorosłych z tego względu, że każda z tych grup ma inne potrzeby. Natomiast wyróżnia się tym, że zwykłe przedmioty domowego użytku czy drewniane tace  czy miejsca przechowywania herbaty , buty, ubrania, wszelkie szklanki filiżanki zdekompletowane –  możemy w sposób twórczy i bardzo piękny przekształcić w przedmioty absolutnie niepowtarzalne i niezwykłe. Bardzo zapraszam do uczestniczenia w tej pracowni osoby , które są kreatywne ale być może nie posiadają umiejętności rysowania i malowania z natury. Pracownia rękodzieła artystycznego w dużej mierze korzysta z rzeczy gotowych. Z różnego rodzaju serwetek, gotowych grafik,  z elementów przygotowywanych do scrapbookingu, z elementów przygotowanych do art Journalu. Najczęściej  używanymi materiałami są żel medium, kleje różnego rodzaju, pasty złotnicze , farby do malowania szkła farby.

Jest to niezwykle ciekawe i kolorowy świat

dla tych osób które lubią potrafią i chcą przetwarzać przedmioty które już istnieją. Rękodzieło artystyczne dzieli się na mnóstwo mnóstwo różnych technik w których można wybierać w zależności od tego czy lubi się bardziej malować czy lubi się pracę w papierze czy lubi się prace z przedmiotami drewnianymi czy lubi się pracę ze szkłem czy bardziej nas interesują faktury i powierzchnie , czy może  bardziej interesuje nas komercyjny efekt naszej pracy. Jest to  niezwykle pojemna pracownia, która sprawia dużo radości osobom biorącym udział w tych zajęciach Ja pokażę wam tutaj kilka zdjęć renowacji moich butów , które były już bardzo zniszczone ale jednak kochałam je ze względu na ich wygodę i ogólny kształt .Mam nadzieję, że wam się spodobają.Mam nadzieję że będziecie chcieli zrobić z nami to samo, dlatego też zapraszam was na zajęcia, na które można się umówić z nami telefonicznie.

Doo wykonania tej pracy użyłam starych butów,  Super Express glue firmy pentart,  body Heavy żel firmy renesans, gesso czarnego firmy renesans,farby akrylowe firmy maimeri ,3 kolory, wyciski ,które zostały uzupełnione body Heavy żelem firmy pentart. Wszystko zostało złożone w ten sposób które Widzicie na poniższych fotografiach. Miłego , twórczego dnia!

but-przed-renowacja-pracownia-rekodziela-akademia-rysunku koronka-z-body-heavy-gel-na-bucie czarne-gesso-jak-podklad-na-bucie wyciski-stamperia-wypelnione-body-heavy-gel but-pokryty-farba-akrylowa-i-gesso=czarne-firmy-renesans renowacja-butow-w-pracowni-rekodziela druga-warstwa-farby-na-bucie-w-pracowni-rekodziela buty-z-odzysku-pracownia-rekodziela-artystycznego-akademia-rysunku