PROWADZĄCA: P. MARTA

TERMINY: 05,07 – 09,07

GODZINY ZAJĘĆ: 11:00 – 13:15

TEMAT: DZIKA AFRYKA W RYSUNKACH EGZOTYCZNYCH ZWIERZĄT I ROŚLIN

DLA KOGO?

Dzieci w wieku 8 – 10 lat .Program jest przystosowany dla dzieci rozpoczynających przygodę z rysowaniem i malowaniem, wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane.

OPIS PLENERU:

Dzień 1 – Uczymy się rysować słonia w pierwszej godzinie zajęć a w drugiej malujemy krajobraz afrykański, w którym słonie mieszkają na wolności.

Dzień 2 – Rysujemy papugi na drzewach kolorowymi kredkami, a w drugiej części zajęć uczymy się malować liście drzew egzotycznych, a może i egzotyczne kwiaty.

Dzień 3 – Rysunek wykonany czarnym długopisem: lew i jego wielka grzywa, nauka rysunku sierści i włosów.

Dzień 4 – Rysowanie krokodyla – nauka rysunku gadziej skóry i zębów, później oka i całego, wielkiego krokodyla!

Dzień 5 – Grupa zdecyduje, które zwierzęta zapraszamy do wspólnego , śmiesznego portretu afrykańskiego. Poznamy wzory i kolory, pochodzące z tego kontynentu.

Życzymy wam wspaniałych odkryć rysunkowych i zabawy farbami i kredkami!

rysunek-slonia-na-lekcji-rysunku pantera-narysowana-w-akademia-rysunku rysunek-pisakiem-i-tuszem-pantera lamprt-szkic-ołówkiem-warsztaty-rysunkowe-online

POTRZEBNE MATERIAŁY:

Materiały potrzebne na zajęcia: ołówki miękkie, kredki ołówkowe, kredki ołówkowe, gumka, temperówka, kartki rysunkowe formatu A4, szkicownik, czarny cienkopis, prace dobrze będą wyglądały na papierze akwarelowym lub brystolu.

W przypadku braku odpowiednich materiałów oferujemy paczkę ze wszelkimi niezbędnymi narzędziami, która zostanie wysłana paczkomatem. Więcej informacji: 604 164 200.

ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH PLENERÓW: