Galeria

Masa cukrowa

Ilość zdjęć: 29

pokaż więcej »

Przyjęcia Urodzinowe

Ilość zdjęć: 57

Zdjęcia z różnych scenariuszy dostępnych w naszej placówce

pokaż więcej »

Akademia rysunku i malarstwa dzieci 8-10 lat klasa wstępna

Ilość zdjęć: 100

Zapisy trwają cały rok, można dołączać do grup w trakcie roku szkolnego. Wszystkie klasy objęte są autorskim programem nauczania obejmującym rysunek i malarstwo, o zróżnicowanym stopniu zaawansowania.

pokaż więcej »

Prace dzieci najmłodszych 4-7 lat

Ilość zdjęć: 35

pracownia dzieci najmłodszych ma na celu wprowadzenie dzieci w podstawowe pojęcia malarskie i rysunkowe a także nauczenie biegłego i poprawnego posługiwania się narzedziami. Program obejmuje wstęp do rysunku, malarstwo farbami akwarelowymi, rzeźbę z masy solnej, wprowadzenie podstawowych technik rękodzieła artystycznego, malarstwo na tkaninie, elementy szycia.

pokaż więcej »

Prace młodzieży

Ilość zdjęć: 44

pokaż więcej »

Prace studentów

Ilość zdjęć: 56

pokaż więcej »

Wakacje - Półkolonie letnie i zimowe

Ilość zdjęć: 35

Półkolonie artystyczne , program szczegółowy w zakładce oferta wakacyjna. Dysponujemy 8 pracowniami plastycznymi, ogrodem do gier zespołowych oraz ogrodem z placem zabaw. Podczas półkolonii nie opuszczamy siedziby szkoły. W ramach dodatkowego wyposażenia mamy salę kinową zmienianą na salę dyskotekową. Posiłki - catering. Grupy do 10 osób, jeśli zbierze się odpowiednia ilość dzieci, dzielimy grupę na kategorie wiekowe 5-9 lat oraz 10-13 lat. Grupy te różnią się trudnością programu plastycznego i realizowanych zadań. W programie pólkolonii mamy ognisko z pieczeniem jabłek i kiełbasek oraz piątkowy wernisaż prac uczestników zajęć. W czasie wypoczynku staramy się zorganizować zajęcia, które nie są u nas dostępne w czasie roku szkolnego w poszczególnych pracowniach, np scrapbooking, rękodzieło artystyczne, biżuteria, rzeźba, a także zajęcia muzyczne - karaoke.

pokaż więcej »

SLOW FASION

Ilość zdjęć: 44

pokaż więcej »

Sztuka Rękodzieła oferta dla przedszkoli szkół i firm

Ilość zdjęć: 6

AKADEMIA SZTUKI RĘKODZIEŁA Kurs tworzenia i ozdabiania przedmiotów użytkowych

pokaż więcej »

Powrót na górę